24. 09. 2020

Tohle Modlanský kostel ještě nezažil!

MODLANY – Modlanský kostel toho zažil už hodně, ale tohle rozhodně ne! Nejenom, že byl zaplněný do posledního místečka, ale díky skvělé české zpěvačce Leoně Gyöngyösi, která si Modlanský kostel oblíbila, a jejích hostí dovedli kostel rozpohybovat, roztleskat ale i rozezpívat.

Kromě charismatické Leony vystoupil i skvělý černošský gospelový sbor Atmosphere Collective z USA a dětský soubor Jolly Saxophonists by JJK z Ruska.

Neuvěřitelná atmosféra, která nelze popsat, která se musí zažít, všechny dostala. Po první písni bylo evidentní, že se bude jednat o naprosto výjimečný večer, který prosytí nejen emotivní gospel, ale i hra na saxofony. Že to byl opravdu výjimečný koncert a skvělý zážitek, potvrdili samotní návštěvníci koncertu, dlouhotrvajícím potleskem ve stoje. Jak nám potvrdili i samotní účinkující se zpěvačkou Leonou, v Modlanech se jim líbilo natolik, že by se rádi do Modlan vrátili.

Třeba se máme za rok opět na co těšit….

TĚŠÍME SE NA VÁS JIŽ V NEDĚLI, KDY V KOSTELE SV. APOLINÁŘE V MODLANECH SI PŘIPOMENEME VÁNOČNÍ PÍSNĚ KARLA GOTTA A ZAVRŠÍME ADVENTNÍ DOBU.

Tak neváhejte a v neděli 22. 12. 2019 od 16:00, doražte!

Autor: Petr Hubený

Komentáře nejsou povoleny

 

 

error

Sledujte nás na sociálních sítích.